Pomoc Drogowa Radom

Nasza firma Autholowanie Radom 24h świadczy usługi w zakresie Pomoc Drogowa Radom. Na rynku istniejemy od 1998 roku w Radomiu i od tamtej pory stale się rozwija. Obsługujemy cały obszar miasta oraz jego okolice. Posiadamy szeroką flotę dzięki której działamy szybko i sprawnie. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, ciągle poszerzamy nasze zaplecze samochodowe.

Pomoc Drogowa Radom

Pomoc Drogowa Radom

Obecnie oferta naszych usług jest bardzo bogata, wiąże się między innymi z pomocą drogową, holowaniem i transportem pojazdów. Z racji dużego zapotrzebowania na oferowane przez nas usługi już w latach 90-tych prężnie rozpoczeliśmy naszą działalność. W tym czasie zyskaliśmy tysiące zadowolonych klientów którzy nam zaufali. Dlatego też obszar naszych działań zaczął się poszerzać. Pierwotnie jako firma transportowa dysponowaliśmy jedynie motylem holowniczym, dopiero z czasem na wyposażeniu znalazły się bardziej zaawansowane pojazdy pomocy drogowej.

Od pewnego czasu proponujemy też Państwu pomoc naszych mechaników na drodze, bez odholowywania pojazdu. Jest ona możliwa w przypadku drobnych napraw, braku paliwa lub niemożności odpalenia samochodu.